Hakkında

Basak Oto Bosch Car Service - Hizmet politikası

Birinci sınıf hizmetlerimizin avantajlarından yararlanın
Üstün kalite

Üretici garantisi kapsamında kayıp olmaz: Tüm bakım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız, bu sayede araç tam garanti kapsamını korur.

Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tamamıyla uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız.

Eşdeğer yedek parçalar: Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.

Dürüstlük: Aracınıza iyi bakarız. Ayrıca servislerimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyarlar..

Geniş tabanlı ve kapsamlı

Bir aracın ihtiyacı olan her şey: Aracınızın ihtiyacı olan tüm

hizmetleri sağlarız. Araç ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarız.

Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa süre önceden bildirerek

getirebilirsiniz, biz de fazla beklememenizi sağlamak için en kısa sürede onarımları yaparız.

Dürüst ve Ekonomik

Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.
Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.
Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.
Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.

Saygın ve güvenilir

Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.
Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.

Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.

Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.

Bosch Car Service

Kapsamlı servis hizmetlerimizle müşterilerimize tam ihtiyaç duydukları şeyi sunarız. Her marka araca hizmet sunan servislerimiz, her motor türü için de eksiksiz hizmet sağlar. Tüm Bosch Car Service’ler servis mükemmeliyeti sürecinden geçer ve kalite puanlarını sürekli iyileştirmeye odaklıdırlar.

Dünyanın en popüler servis ağına güvenin

Uzun yıllardır Bosch Car Service’in en başarılı servis ağı seçilmesinden gurur duyuyoruz. Felsefemiz, hizmet politikamızdaaçık bir şekilde ifade edilmiştir:

Üstün kalite
Geniş tabanlı ve kapsamlı
Dürüst ve ekonomik
Saygın ve güvenilir
Kişiye özel ve işine bağlı.

Sorunsuz hizmet için öncü otomotiv teknolojisi

Servislerimiz hızlı ve doğru arıza giderme için Bosch markalı, modern, yenilikçi arıza tespit sistemleri ile donatılmıştır.Basak Oto Bosch Servis te Ayrıntılı onarım kılavuzları, personelimize ihtiyaç duydukları tüm teknik bilgileri sağlar. Bu sayede hızlı, uzman ve uygun fiyatlı araç servis ve onarım çalışması yaparız.

Bosch, otomotiv parçalarında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir

Neredeyse 125 yıldır Bosch, sürüşün geleceğine yatırım yapmaktadır: Sürüşü sorunsuz ve ekonomik, güvenli, rahat ve konforlu hale getirir. Güvenilirlik ve yenilik sunan Bosch, dünyanın her yerinde otomotiv endüstrisinde saygın bir tedarikçidir. Araştırma ve geliştirmeden ürün geliştirmeye ve Basak Oto Bosch Car Service’te eksiksiz uzman bakıma kadar Bosch Grubu, tüm ömrü boyunca – araca eşlik eder.

Kalite Yönetimi

Her açıdan üstün kalite
Kalitemiz, birinci sınıf ürünlerin, profesyonel servisin ve müşteri beklentilerinin karşılanmasının bir toplamı olarak tanımlanabilir. Basak Oto Bosch Car Service müşterileri evinde hissettirir, profesyonel bir iş çıkarır ve aracı zamanında teslime hazırlar.

Tanımlı standartlar ve süreçler, daima en iyi çözümü sunabilmemizi sağlar. Düzenli kalite kontrolleri, standartlarımızın korunmasını garanti altına alırız. Denetlemelerimiz, servis kalitesini iyileştirmeye devam etme çabamızın temelidir.

Profesyonel araç arıza tespiti için test ekipmanları
Basak Oto Bosch Car Service , en yeni test ekipmanlarını ve dijital bilgi sistemlerini kullanır. Böylece servislerimiz arıza tespiti ve onarım konusunda uzmanlaşırlar.

Sizin açınızdan avantajlar:
Hızlı, hassas arıza tespitinin faydalarından yararlanır, tekrar eden sorunlarla karşılaşmazsınız.
Hızlı, etkin onarım çalışması ile zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Sürekli eğitim güncel kalmamızı sağlar

Günümüzde tüm servis çalışanları, karmaşık modern otomotiv teknolojilerini iyi bir şekilde kavramış olmalıdır. Teknik personelimiz, Bosch’un sunduğu tüm geniş eğitim programından yararlanır.

Bosch, servis personellerine kapsamlı, yenilikçi otomotiv sistemi teknolojileri ve buna eşlik edecek uzman eğitim ve talimatları sağlar. En yeni test ekipmanları ile pratik eğitim kursları, servis personelimizin – hem şimdi hem de gelecekte her türlü zorluğu aşmak için ihtiyaç duydukları bilgi birikimini edinmesini sağlar.

Teknolojik uzmanlığın ötesinde personelimize müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yöneteceklerini de öğretiyor, bu sayede eşsiz hizmet politikamızı yerine getirebiliyoruz.

Sizin açınızdan avantajlar:
Basak Oto Bosch Car Service , kusursuz eğitim almış otomotiv uzmanlarıyla çalışır ve sorun yaşamazsınız.

Kalite güvence stratejimiz, sürekli iyileşme sağlar

Bağımsız kuruluşlar sürekli olarak kalite standartlarımızı ve prosedürlerimizi denetler. Biz de daha iyi olmaya devam edebilmek için gereken önlemleri alırız. Premium Bosch Car Service Ankara’da üstün servis kalitemizi korumamızı ve araçta hiçbir arızanın gözden kaçmamasını sağlayan açık ve kapalı denetimler uygulanır.

Sizin açınızdan avantajlar:
Teknik özelliklerine uygun diyagnozla profesyonel araç tespiti söz konusu olduğunda üstün servis kalitemize güvenebilirsiniz.
Uzun yıllara dayanan deneyime ve müşteri gereksinimleri ve memnuniyetine verilen öneme güvenebilirsiniz.

Yetki Belgesi

Üstün kalite ile araç bakım hizmeti

Bosch Car Service, her marka araca hizmet verebilen, dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis organizasyonudur.Bosch mühendisliğiyle geliştirilmiş test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Bosch Car Service’lerden kusursuz hizmet alabilirsiniz